Tarda - wszystko do biura!

Olsztyn, ul. Spółdzielcza 27
89 539 05 55 tardasc@tarda.olsztyn.pl

 Oferta katalogowa
 Promocje
O nas

TARDA

Od ponad 20-tu lat istnienia i rozwoju firmy Tarda, dzięki uporowi, pracowitości, uczciwości i wiedzy naszych pracowników, zdobyliśmy wielu Klientów wśród firm i urzędów, którym dostarczamy materiały biurowe, eksploatacyjne, środki czystości, artykuły spożywcze i chemiczne.

Na trudnym, olsztyńskim rynku staramy się zaspokoić wymagania naszych Klientów łacząc jakość oferowanych artykułów z ceną.

Staramy się aby nasza maksyma: "wszystko do biura" , nie była tylko hasłem.

Zapewniamy Klientom pełną obsługę biuro-serwisową, realizując w miarę możliwości nietypowe zamówienia.

 Platforma zakupowa
Adres e-mail/login:

Hasło:


Nie masz konta?
zarejestruj się
zapomniałem hasła


 

Tarda - wszystko do biura!

ul. Spółdzielcza 27,
10-625 Olsztyn
T 89 539 05 55
e-mail: tardasc@tarda.olsztyn.pl
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. przepisów Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 7 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE poniżej przekazujemy informacje spełniając obowiązek informacyjny. Zapewniając jednocześnie że: nie wykorzystujemy danych osobowych w celach innych niż przewidziane przepisami prawa, nie sprzedajemy Państwa danych osobowych jakimkolwiek podmiotom przetwarzamy Państwa dane tylko w zakresie w jakim jest to niezbędne do realizacji łączących nas umów i przepisów prawa dbamy o ich bezpieczeństwo czytaj więcej.
Tarda, Made by Inventcom